SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes motorrin VESPA 2013
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
Lloji :
MZ
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
78804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri ne gjendje te rregullt

nr. 044359400
Informata rreth publikuesit
Drilon
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »