SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nderrohet Opel Signum
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
307,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
78809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Signum 2006 ne gjendje te rregullt automatik tiptronik me likur navigacion senzora para mbrapa me nji fjal osht full extra
vetura osht e ruajtur si ne foto serviset e kryera libren e servisit e posedon frizin per pije etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridonn
Gjilan
044235652
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »