SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Kadet 1.6 Benz regjistrim edhe dy muaj e pak
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
Lloji :
Opel Kadett
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
78819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura punon ne gjendje te rregullt qmimi osht 500 euro
Informata rreth publikuesit
Johny Walker
Prishtinë
044551631
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »