SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMV delfin 2.5 dizel
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Lloji :
BMW 325
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
ID e produktit :
78821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMV delfin 2.5 dizel motori punon shum mir asht ne gjendje te mir
regjistrim RKS deri me 31 . 07 .2015
Informata rreth publikuesit
bujar
Ferizaj
044914901
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »