SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fiat punto 2001
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
78866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet!
Fiat punto 2001
1.2 benzin

Servis i fundit : vaji, rrypi dhembzor, gurdnet, filtera.
Akumulatori i ri.

Dritat perpara original (nuk djegen si kto fallc)
Nuk ka problem me drita Stopa mbrapa

Regjistim 1 vit (deri më 10 prill 2016)

Cmimi 2300 euro

Per me shume:
Vala +377 (0) 44 261 273 (Tel,Viber)
Ipko +386 (0) 49 230 515 (Tel,Viber)
Informata rreth publikuesit
Menda
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »