SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
78916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320D
150PS VITI I Prodhimit 2004 ne gjendje te rregullt.

per me shum info: 045222006
Informata rreth publikuesit
sokol
Ferizaj
+37745346941
Enver Topalli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »