SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
78965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA TIGUAN 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE E REGJISTRUAR QE 3 MUAJ NE KOSOVE I ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE. CMIMI SHUM I VOLITSHEM , NDRRIM I MUNDSHEM. AUTO ERIEN
Informata rreth publikuesit
autosallonerien
Ferizaj
049101080
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »