SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
omeg
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:58
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,562
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
79043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Omega ne gjendje te rregull i ruajtur si ne foto gjamat elektrike karrikat me nxemje regjistrim deri me 25:07;2016 goma te forta per me shum info ne nr tem 045511845
Informata rreth publikuesit
Albion
Munich, Germany
ratkoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »