SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Roomster
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Skoda Roomster
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
79044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.9 TDI (3 tkuqe) Diesel full option per me shume informata 044/049-113-147 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »