SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3 turbo diezel
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
ID e produktit :
79055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
te dhenat e mjetit golf 3 turbo diezel turning makina eshte fund i vitit 1993 makina eshte ne gjedje shum te mir shitet per arye emigracjoni makina eshte me letra te rregullta te interesuarit te na kontaktojn ne nr 003550688405270
faleminderit per mirkuptimin.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Dibra, Dibër, Albania
Dibra, Dibër, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »