SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio me 3 Rrota C80
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '15
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Manual
ID e produktit :
79071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjet per transport malli me 3 rrota
50 kubik, 1,8 KW
2 ulese e Kuqe
pesha bartese 185 kg
2002
100km te kaluara, i pa regjistruar
Informata rreth publikuesit
vizion
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »