SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 190 disel
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1988
ID e produktit :
79105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes 190 disel viti prodhimit 1988 ka regjistrim deri ne 2016
Nr i telefoni 044-372-599
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »