SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
dodge charger
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Lloji :
Dodge
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,700
Motori (kubik) :
2007.00
ID e produktit :
79108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjenerate te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nsh Doniki
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »