SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 809 1989 Kamion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
354,000
Viti :
1989
ID e produktit :
79137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kamion Mercedes 809 viti i prodhimit 1989.
Kamioni eshte ne gjendje shum te mir teknike,

Për mëshum Informata kontaktoni ne nr tel. 049 762016
Informata rreth publikuesit
Eroll
Mitrovicë
049762012
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »