SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra - 2004
Çmimi :
€4,650.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2004
ID e produktit :
79161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Opel #Astra - 2004

Opel astra 1.7 CDTI -TI e kuqe
Viti i prodhimit:2004
E regjistruar RKS edhe 5 muje
Modeli Cozmo gjysem lekure
Full ekstra

*VETURA POSEDON:
•Klimatronik
•Abs
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand +2 qelsa
•Bordkompjuter
•Navigacion
•Ekran te madhe
•Komanda ne timon
•cd orgjinal te Opelit + shanzher 6 CD
•Karrikat gjysem lekure
•Senzor ne retrovizor
•Farat e pare me larje automatike
•Mbeshtetese dores
•Gjamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Fellne
•Km te sakta

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
Punin shume mire
I mirembajtur shume mire mbrenda dhe jashte
Veture familjare dhe me hargjime shume te vogla
Vetura perkthehet mbrenda dites

QMIMI:4650

Qmimi me ndrrim:4900

KONTAKTO NE :044-922-633 -----044-240-801 --viber+37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
Audi
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »