SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Jetta 1.6 Disel - Bejme ndrrim me pikap disel VW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Jetta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,294
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Spoiler
ID e produktit :
79302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mire.
Vetura posedon volantin hidraulik, mbyllje qendrore(centrall) ,gjithashu ka 4Goma te veres dhe te dimrit me bandash.

Nr, kontakti edhe ne viber +377-45-527-848
Informata rreth publikuesit
Valon
Gjilan
+37745527848
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »