SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 - 2002
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Viti :
2002
ID e produktit :
79388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Audi #A6 - 2002

audi a6 2.4 V6 automatik tiptronik vetura sapo ka ardh nga ch opsione full te gjitha ne gjendje pune e ruajtur maximum si jasht ashtu brenda dhe motorr perfekt vetura posedon klim airbag mbyllje me digitron alarm nxemje karrika gjama me rrym goma dhe fellne te mira po dhe shum sene te tjera meni fjal osht tip top pres bleres serioz qmimi osht i fundit 1000e
Informata rreth publikuesit
Taf
Fushë Kosovë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »