SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 Ndrrim i mundshem (cmimi ndryshon)
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
79471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 2.5 Portobagazh (karavan)

Viti I prodhimit: 2003
Ngjyre : E zeze
Kilometer: 260000
Marshi: automatik-tiptronik
Dyer: 5
Ulse: 5
Fuqia ne PS: 163
Shpenzime: 7.1 total/ 5.5 rruge te hapur
Kapaciteti i motorrit: 2.5 Diesel TDI
Klime Automatike dy zonshe, Navigacion, Senzor, Drita Xenon, Mbyllje Qendrore, Ulset Lekure elektrike me nxemje etj
Informata rreth publikuesit
Beri
Prishtinë
044 133 132
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »