SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
Ekstra :
Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
79484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen Mercedes 190, motorri 2.5 dizel vetura esht ne gjendje te rregullt rigjistrim edhe 3 muaj. CMIMI 1500E
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »