SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Boxer HDI- Disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
ID e produktit :
79732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetira e sa po ardhur nga Zvicrra. Vetura eshte ne gjendje te mir.
Kilometra: 85.000
Viti : 2003
Ulse : 3
Diesel, Servisi i Fundit eshte ber ne zvicerr me 84.000 kilometra
Vetura eshet e pa doganuar
kontakt: 045655501
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zenit
+38649560500 edhe +37745655500
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »