SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 324
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Lloji :
BMW 324
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
24.00
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
79799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
:Shes Bmw 324 td ne gjendje shum te rregullt, posedon klim,xenona. Shpenzimet i ka shum te vogla
Viti i prodhimit 1990
Fuqi motorrit 2.4 dizell

Nr e telefonit:

049/898914
Ose
+37744553490 mund te kontaktoni ne viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardit
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »