SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
79839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi VW T5 TDI me dy te kuqe, ne gjendje jashtezakonisht te mire. I sapo importuar nga Danimarka dhe shume shume i ruajtur. Kombi eshte i regjistruar ne RKS dhe ka afer 11 muaj regjistrim. Me 6 shpejtesi. Kombi eshte i kompletuar dhe nuk ka nevoje per asnje investim.
Informata rreth publikuesit
Shala
Prishtinë
044 345 771
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »