SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 323 -BJ
Çmimi :
€4,785.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Lloji :
Mazda 323
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
80071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje te mir teknike, Goma te reja, M+S, 12 muaj regjistrim ,
per informata, 044 850 282
esati..
Informata rreth publikuesit
esat
Burim
044850282
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »