SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suzuki an 125
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
80143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes suzuki burman an125 regjistrim ka deri me 24 korrik 2015 ka dy kapuqa si dhe gjamin mbrojts asht shum i rujtun si ne foto pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
flori_lindi95
therande [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »