SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Lloji :
Ford Kuga
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
80176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Ford Kuga ne gjendje jashtezakonisht te mire, e prodhuar ne vitin 2008 dhe e sapoimportuar nga Danimarka, e pa doganuar akoma ne Kosove. Vetura eshte tejet luksoze dhe full ekstra. Nderruesi i shpejtesive eshte automatik DSG. Si ne dukje si ne pjesen e brendshme vetura nuk ka nevoje per asnje investime.
Informata rreth publikuesit
Shala
Prishtinë
044 345 771
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »