SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Lloji :
Fiat Grande Punto
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
80177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Grande Punto, 1.3. Viti i Prodhimit ne fund te vitit 2008. Vetura eshte ne vitin e saj te pare ne Kosove dhe e importuar nga Danimarka. Vetura eshte ne gjendje jashtezakonisht te mire dhe ka shpenzimet tejet te ulta. Mjaft komfore dhe pa nevoje per investim ne asnje pjese. Me disa opsione ekstra.
Informata rreth publikuesit
Shala
Prishtinë
044 345 771
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »