SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAWASAKI KLE 500
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '15
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
80195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KAWASAKI KLE (2002)

ME GJITH LETRAT E RREGULLTA
PA DEMTIME NE GJENDJE PERFEKTE
E DORES SE DYTE
ARDHUR NGA GREQIA KA 6 MUAJ QE PERDORET NE SHQIPERI
KA BERE 5800 KLM
ME DRITA KSENA ( TE BARDHA )
KA AKSESORE PER MBROJTE TE MOTORRIT SI DHE VALIGJE TE MONTUESHME PER UDHETIM DHE SABRATORE ME VESHJE LEKURE CMIMI ESHTE I DISKUTUSHEM
KONTAKT : 0686798659 OSE 0665996559....
Informata rreth publikuesit
ErAld
Laçi, Lezhë, Albania
Laç [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »