SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes vetur.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '15
Lloji :
Nissan Pathfinder
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2003
ID e produktit :
80216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vetur Nissan Pathfinder 3.5 benzin viti i prodhimit 2003.I pa doganuar.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »