SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veture 1.6 benzin
Çmimi :
€2,899.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
80223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veture 1.6 benzin viti 99, me klim, gjamat elektornik, me liber servisi, i ardhur nga zvicra
Informata rreth publikuesit
alb
Prishtinë
044525223
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »