SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
80226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET M ERCEDES C270 CDI MODEL AVANTGARDE

VETURA ESHT NE TABELA RKS

ESHT SHUM E MIREMBAJTUR

JASHT EDHE BRENDA...

REGJISTRIM KA SKADUAR POR OSHT NE RKS ESHT I QLAJMRUM

NUK ESHT AS CREDIT AS HIPOTEK!!!
.
VITI I PRODHIMIT 2002
EXTRA POSEDON:

**KLIMA

**BORD COMPIJUTER

**MANUAL

**SERVO TIMONIN

**KOMANDA NE TIMON

**XHAMAT ME RRYM

**PASHQYRAT ME RRYM

**DRITA MJEGULLE PARA

**XHAMAT E KALTERT-AVANGARD

**PASHQYREN ME SENZOR ERRESIMI

**ABS EDHE ESP

**CENTRALL

**QELESI ME ALARM FUNKSIONAL

**KARRIKAT ME RRYM

**MBESHTETSE DORE PARA E MBRAPA

**MUZIK FABRIKORE ME CD MERCEDES BENZ

**ALUMIN FELLGA AVANTGARDE 16COLLNr. +38649607723
Informata rreth publikuesit
Eraj
+38649607723
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »