SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
127,000
Viti :
2009
ID e produktit :
80242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320 d
viti: 2009
km: 127000
Ardhur nga Zvicrra. Gjendje perfekte.
049261288
Informata rreth publikuesit
Emin
Prishtinë
049261288
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »