SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cheverlet Captiva 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
80300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cheverlet Captiva viti 2013 Kilometrazha 75.000 , Marshi Automat , Kubikazha 2.2 Full Optional , 7 Ulse , Ne gjendje Te rregullt .
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »