SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco 2003
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
80301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IVECO 2.5 , VITI 2003 , 120.000 KM , Ne gjendje Te rregullt !
049-123-936
Informata rreth publikuesit
Ardian
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »