SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C 200
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
80305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti eshte i importuar nga Gjermania vitin e kaluar. Eshte i zhdoganuar dhe ka regjistrim deri ne muajin shtator. Perkunder kilometrazhit eshte ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Drenas
044 339 599
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »