SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chrysler PT Cruiser 2.0
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
260,571
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
80336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2001 viti prodhimit
16 Ventillsh
Ne Gjendje te Rregullt
Informata rreth publikuesit
VTILV
Prishtinë
+37744618888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »