SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
80356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 320 viti2001 me klim 230 mij tkalume shum i rujten ne gjendje te rregullt, boj ndrrim me passat ose golf 4 karavan , te interesuarit te me kontaktoj ,edhe viber....
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leutrim
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »