SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 1.4benzin ingjiksion
Te kaluara 19000
posedon airba,abss etj Postuar nëpërmjet celularit.049819040
Informata rreth publikuesit
Arjanit S.
Stuttgart, Germany
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »