SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 Tdi
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4(ocean) TDI me I te kuqe i sapoardhur nga Gjermanija. I pajisur me Klim,ABS,ESP,Boardcomputer,4 Goma te reja,Xhama elektrike etj.Ne gjendje shum te mire i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prizren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »