SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat turbo dizel 1.6 viti 89
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
Radio, Shufra Kulmi
ID e produktit :
80377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VWpassat turbo dizel 1.6, ne gjendje te mir teknike, viti 89

ENVER RAHOVEC

NR.044-357-005
Informata rreth publikuesit
Albi
Rahovec
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »