SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Eclas AMG E350 2013 Cabriolet Diesel
Çmimi :
€49,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Mercedes E 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
78,200
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
80398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz AMG E350 2013 Cabriolet Diesel fellne extra amg senzora night sezion para edhe mbrapa full camera prapa veturen vet e kam porosit n'fabrik extra sapo i rigjistruar ne N'rks full 1 vjet regjistrim kilometrazha 78.200 te gjitha serviset e kryera ne gjermani bëjm ndrim edhe me Banes ne Prishtin
Informata rreth publikuesit
Dashnim
Prishtinë
049-495-606
Mati 1 ne Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »