SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d 2003
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
80407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 320d ne gjendje te mire si nga jasht ashtu edhe mbrenda , i ka te gjitha serviset e kryera po ashtu gomat e reja me fellne i jane nderruar qe 1 jave dite, bmw posedon 6 shpejtesi me 150ps Viti 12/2003
Kontakt: 044-427-147 Amiri
Prishtine
Informata rreth publikuesit
mirelli-k
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »