SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz cl500
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Lloji :
Mercedes CL
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
189,130
Motori (kubik) :
500.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
80420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedess benz cl500 mkina eshte ne gjendje shumm te mir ka e instaluar impjant gazii makina esht e gatshme per cdo prov
Informata rreth publikuesit
Jani
Kopliku, Shkodër, Albania
Kopliku, Shkodër, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »