SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose ndrroj vetuern BMW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Lloji :
BMW 328
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30,024,574
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
80440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose e ndrroj veturen BMW vetura eshte ne gjendje te rregull hargjimet i ka shum te vogla per me shum info mundeni mu lajmru ne tel 045 631 793 nuk e kam urgjend me shit.
ju faliminderit mos ma cingi mos u qoni sms se asnjonen nuk e kethej tek mas.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »