SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz S 400
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '15
Lloji :
Mercedes S 400
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
80725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes edhe ndrrimi i mundshum:Mercedes S400 viti i prodhimit 2004 CDI full ekstra korrika me masazh korrika levizese me nxemje dhe ftofje cenzor mbrapa dhe perpara parkingut senzor i frenimit ekstra navigacjon tempomat etj etj ,,,, vetura eshte ne gjendje shum te mir pres vetem bleres serioz sms nuk i kthej ,
Informata rreth publikuesit
MArigon
Los Angeles, California
Los Angeles, California [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »