SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2010 BMW 740 D
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Lloji :
BMW 740
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
80736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregull siq shihet ne foto perveq cmimit mundet te behet edhe kembim me ndonje: Truall (Prarcel tokësore)
Informata rreth publikuesit
jeton
Prizren
044818890
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »