SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 TDI HIGHLINE DIZEL 2005
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
80749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tourani 2.0 TDI HIGHLINE DIZEL 2005
MANUAL
6 shpejtesi
103KW 140 PS
Klimatronik
Ulse me nxemje
Airbag 8
Bord Kompjuter (Navi te madh )
Hallogenka ( drita te mjegulles )
ABS
ESP
Pasqyret me rrym
Xhamat me rrym
Felne Alumini 16 me goma te veres
Model i veqant HIGHLINE
RKS deri ne tetor
Kontakt : 049176462
Informata rreth publikuesit
Etnik
Therandë
049575052
Bukosh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »