SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat TDI-1.9 DIESEL
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
80942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt..eshte 1.9 tdi DI te kuqe..vit prodhimi 1999..gjama elektronike..klimatronik..karrika me nxemje..ESP...ABS...radio DVD...trapin perpara e ka te ndrum SET... edhe 5muj regjistrim

044885888 Edmondi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veli
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »