SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo 1.7 TD
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
80977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Combo 1.7 TD
Viti i Prodhimit 2003
Kubikazha 1.7 TD
Regjistrim 11Muaj
Ngjyr e Kaltert
Me liber të Servisit

Kaishi i motorrit i ndërruar me 160mijë të kaluara

Tel: 049-556-909 & 045-97-1111 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ferki
Mitrovicë
049556909 045971111
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »