SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy vetura Opel Omega 2.0 benzin + plin1. Opel omega 2.0I
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
ID e produktit :
81001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy vetura Opel Omega 2.0 benzin + plin

1. Opel omega 2.0I me tabela RKS i regjistruar deri ne Tetor te vitit 2015 viti i prodhimit 1990 Benzin.
Eshte ne gjendje te mire punon

2. Opel omega 2.0 me tabela te huaja, viti i prodhimit 1997, benzin/plin. Eshte ne gjendje te mire teknike punon mund te doganohet pa problem

Qe te dyjat se bashku e kane cmimin 1200 Euro.

Ju lutem te lajmerohen ata te cilet jane serioz per blerje

Nuk bejme nderrim

Falemderit
Informata rreth publikuesit
VETU
Prishtinë
044 726 585
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »