SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.9 2001
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
81008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane 1.9 DCI, Diesel viti i prodhimit 2001. Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike. Ka klime, uleset me nxemje, mbyllje qendrore dhe nga largesia, ABS, Air Bag etj ...
Informata rreth publikuesit
kryeziu
Ferizaj
+37744172169
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »